Zaprzyjaźniła się z Wampirem

To właśnie w tym artykule bliska ci dziewczyna, przyjaciółka mogą stać się bohaterką bliskiego spotkania z wampirem - od ciebie zależy co znajdzie się w artykule!

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

Obsesyjne zainteresowanie 20-letniej Ani Kowalskiej wampirami nastąpiło po obejrzeniu filmu “Zmierzch”. Po pewnym czasie jej bliscy zaczęli się o nią martwić. Spowodowane było to jej nieustającą chęcią spotkania jakiegoś pana ciemności. W tym celu Ania przemierzała Gliwice, aby odnaleźć krwiopijcę podobnego do Edwarda Cullena.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.