Najprzystojniejszy Mężczyzna

Gazeta z artykułem o Najprzystojniejszym Mężczyzną, której Twój przyjaciel, mąż czy chłopak jest głównym bohaterem to super niespodzianka!

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

Jak co roku w Polsce odbywa się specjalne głosowanie w wyniku którego wybierany jest najprzystojniejszy mężczyzna. Kandydaci zgłaszają się przez Internet i tam również odbywa się ich prezentacja oraz głosowanie. Ogłoszenie wyników ma zawsze miejsce w Pałacu Kultury w Warszawie. W tym czasie przed telewizorami zasiada kilka tysięcy ludzi, ponieważ wszyscy są ciekawi, kto zwycięży.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na...

...jeden z wyjątkowych podarunków dla niego! Jeśli Twój bliski znajomy skrycie marzył o tym, aby zostać twarzą okładki gazety, to z pewnością jest to Prezent dla Niego! Najprzystojniejszy Mężczyzna na Świecie musi przecież znaleźć się na głównej stronie!