Nowy Geniusz Biznesu

Artykuł o osobie, która ma "głowę" do interesów. Doceń swojego przyjaciela, męża czy tatę w artykule, który opisze jego osiągnięcia.

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

25.11.2013r. w Warszawie odbyła się coroczna gala wręczania nagród Orłów Biznesu dla przedsiębiorców działających na terenie Polski. Co roku nominowanych jest 25 kandydatów z całego kraju, którzy wykazali się znakomitą przedsiębiorczością. Jednak, aby dostać nominację do nagrody, każdy z nich musiał wykazać się unikatowym pomysłem na biznes, uczciwością, dobrym traktowaniem pracowników oraz nienagannym porządkiem w dokumentach. Pod uwagę brane były także dalsze plany na rozwój firmy.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na…

Prezent dla Brata, który tak już ma, że czego się nie dotknie, zamienia w złoto. A dokładnie w kolejne pokaźne sumy na koncie. Nowy geniusz biznesu - okładka gazety to doskonały prezent dla przedsiębiorcy, który odnosi sukces za sukcesem.