Najlepszy Facet pod Słońcem

Stwórz spersonalizowaną gazetę z artykułem o Twoim najlepszym facecie pod słońcem. Artykuł możesz dowolnie zmieniać i przetwarzać. To trafiony prezent dla męża, partnera, chłopaka, ojca.

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

Parę dni temu do naszej redakcji przyszła setka listów. Byliśmy tym ogromnie zaskoczeni, ponieważ w ostatnim czasie nie organizowaliśmy konkursów ani większych akcji promocyjnych. Od razu przystąpiliśmy do czytania. Po skończeniu stało się coś niesamowitego, ponieważ w jednym momencie wszyscy nagle krzyknęli: Adam Nowak!

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na…

Prezent na Dzień Chłopaka. Najlepszy facet pod słońcem - okładka gazety to świetny upominek zarówno dla męża, narzeczonego, jak i chłopaka. Napisz, co najbardziej w nim lubisz, a z pewnością zaczyta się w Twoim artykule. Dodatkowo będziecie mieć fajną ozdobę na ścianę.