Rocznica Ślubu

Artykuł w gazecie, który opowie historię wspaniałego i wieloletniego małżeństwa, które świętuje swoją rocznicę ślubu!

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

Łukasz i Basia Kowalscy już 25.12.2013r. będą obchodzić swoją 20 rocznicę ślubu. Pobrali się w 1993r., i od tamtej pory przez życie idą razem, wspierając się i dalej mocno kochając. Tych dwoje połączyło bardzo silne uczucie, które pomogło im przetrwać dobre jak i złe chwile. Ich miłość jest jedyna w swoim rodzaju, a małżeństwo może być przykładem dla innych.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na...

podarowanie oryginalnego Prezentu na Rocznicę Ślubu. Planujesz wyjątkowo spędzić rocznicę ślubu? Wybierasz się ze swoją drugą połówką w wyjątkowe miejsce? Aby pobyt był jeszcze lepszy, podaruj wasze zdjęcie na okładce gazety. Bliska Ci osoba zapamięta tę rocznicę ślubu jako jedną z najpiękniejszych!