Urodziny na planie

Urodziny ważnej dla Ciebie kobiety możesz opisać w artykule naszej gazety. Może to byc wspaniały prezent dla dziewczyny, żony czy przyjaciółki.

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

Magda z samego rana udała się do pracy. Po paru minutach od wyjścia z domu zauważyła, że obserwuje ją jakaś kobieta. Poczuła się trochę zaniepokojona, jednak gdy obejrzała się ponownie tej osoby już nie było. Następne godziny przebiegły jej spokojnie. Swoje obowiązki w pracy wypełniła szybko i skrupulatnie. W drodze do domu stało się jednak coś dziwnego, ponieważ Magda została nagle otoczona przez grupę ludzi z aparatami, którzy zaczęli jej nieustannie robić zdjęcia. Parę osób poprosiło ją również o autograf. Dziewczyna nie wiedziała co się wokół niej dzieje.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.