Idealna Para

Już dziś stwórz prezent dla dwójki wspaniałych ludzi, którzy tworzą super parę zakochanych osób. Możesz dopasować artykuł właśnie do nich!

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

W dniu 25.05.2011r. narodziło się uczucie pomiędzy Marcinem i Basią. Nasza redakcja postanowiła ich odnaleźć, ponieważ już od dłuższego czasu wszyscy w mieście szeptali o nich, jako o dwójce ludzi, którzy są bratnimi duszami. Marcin i Basia to niezwykle pogodni i pozytywnie nastawieni do świata ludzie. Ich wzajemna życzliwość, wyrozumiałość i szczęście są godne naśladowania.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na…

zaskakujący Prezent dla Pary. Jeśli Twoi znajomi doskonale do siebie pasują, to upominek dla nich. Kolejny rok mija, a oni cały czas są zakochani w sobie po uszy. To para, która zasługuje na to, aby pojawiać się na okładkach gazet. Spraw im wielką przyjemność!