Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Znacznie bardziej Cię docenią, a prezenty pozostaną zapamiętane na długie lata.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Książki

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

PODKATEGORIE

Magiczny świat baśni

Baśń to fantastyczna opowieść o nadnaturalnych postaciach i zjawiskach. Zawiera w sobie jakąś mądrość życiową, która jest przekazywana za pomocą magicznej historii. Baśnie wielokrotnie są później przeobrażane i przedstawiane w coraz to nowszych wersjach. Zawarte w nich prawdy o świecie są bowiem uniwersalne i aktualne mimo upływu lat. Na prezent dla dziecka idealnie sprawdzi się ilustrowana książka dla dzieci, którą wspólnie z rodzicami czy dziadkami będzie mogło czytać w ramach bajki na dobranoc czy wspólnego spędzania czasu. Gdy zbliżają się urodziny malucha, zazwyczaj towarzyszy temu impreza urodzinowa dla najbliższej rodziny. Ciocie, dziadkowie i chrzestni przyjeżdżają na słodki poczęstunek, aby wspólnie ze szkrabem i jego rodzicami świętować kolejny rok dorastania brzdąca. Tort, piękne dekoracje, ciasteczka i owocowe napoje - brzmi jak idealna impreza urodzinowa! Jednak nie można zapomnieć o bardzo ważnym elemencie przyjęcia, jakim są prezenty! Bliscy zawsze przywożą dla malca jakiś upominek w postaci zabawki albo czegoś edukacyjnego. W naszym sklepie znajdziesz dużo propozycji na prezent na urodziny dla dziecka, a jednym z nich jest ilustrowana książeczka. W zależności od charakteru dziecka i jego zainteresowań możesz wybrać najbardziej adekwatny wzór okładki. Baśnie Andersena dostępne w naszym sklepie doskonale sprawdzą się zarówno jako prezent dla chłopca, jak i prezent dla dziewczynki. Jako prezent urodzinowy dla chłopca, który jest małym łobuziakiem, możesz podarować książkę z wizerunkiem potworka. Jeśli maluch to mały rozrabiaka, który czasem daje swoim rodzicom w kość, ten motyw będzie strzałem w dziesiątkę! A jeśli interesuje Cię prezent urodzinowy dla dziewczynki, która jest jak mały aniołek, zobacz na ten wzór! To książeczka dla prawdziwego słodziaka!

Ilustrowana książka dla dzieci na prezent

Jeśli przedmiotem Twoich poszukiwań jest prezent dla dziecka na urodziny, dobrze trafiłeś! Współcześnie dzieciaki mają już wszystkie sprzęty elektroniczne, a ludzie podczas szukania prezentów często zapominają o klasycznych rozwiązaniach. Wciąż szukają tylko nowych gadżetów technologicznych, których dziecko może jeszcze nie mieć. Ilustrowana książka na prezent to świetny pomysł na prezent, jeśli chcemy zachęcić dziecko do czytania. Lepiej już od małego rozwijać w maluchu tę umiejętność, bo z biegiem lat szkolnych lektur będzie przybywać coraz więcej - dłuższych, poważniejszych i bardziej skomplikowanych fabularnie. Warto zadbać o to, żeby dziecko już od najmłodszych lat wypracowało w sobie sympatię do czytania. Kto wie, może to właśnie od naszej ilustrowanej książeczki rozpocznie się jego przygoda z czytaniem? Czytanie rozwija oraz poszerza zasób słów. Książka to zawsze dobry prezent dla dziecka. Jeśli właśnie zbliżają się urodziny bliskiego Twojemu serca malucha, możesz mu podarować Baśnie Andersena w pięknej oprawie. Taka książeczka będzie się pięknie prezentować na półce, a podczas wizyty dziadków czy ulubionej cioci dziecko będzie mogło razem z nimi poznawać kolejne historie przedstawione w książce. Jak też powszechnie wiadomo, dzieci uwielbiają bajki na dobranoc! Rodzice często wymyślają historie sami, ale czasem ich wyobraźnia się wyczerpuje, a wtedy z pomocą przychodzą baśnie na dobranoc. Czytanie maluchowi do poduszki to też kreatywny pomysł na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem i pogłębianie więzi. Później może się to stać Waszym codziennym rytuałem!

Baśnie Andersena dla małego czytelnika

Hans Christian Andersen to jeden z najpopularniejszych twórców baśni. Jego dzieła są znane na całym świecie, a każde dziecko powinno posiadać w swoim domu chociaż jeden egzemplarz magicznych historii stworzonych przez pisarza! W MyGift stworzyliśmy niepowtarzalne okładki dla baśni Andersena, które na pewno spodobają się każdemu młodemu czytelnikowi i zachęcą go do sięgnięcia po książeczkę. Maluch chętniej wybierze lekturę, która zaciekawi go okładką. Nasze pociechy uwielbiają przedmioty w pastelowych kolorach, ze słodkimi zwierzątkami lub motywami. My o tym doskonale wiemy, dlatego zadbaliśmy o to, żeby dzieciaki same z siebie były zafascynowane książeczką i chciały się zagłębić w baśniowy świat. Dzięki czytaniu nawet my, dorośli przenosimy się na chwilę w inny świat. Wczuwamy się w sytuację bohaterów, zwiedzamy magiczną krainę razem z nimi, przeżywamy przedstawione wydarzenia i zżera nas ciekawość, jakie będzie zakończenie. Dla maluchów to tym bardziej fascynujące doświadczenie, a czarodziejskie historie na długo zostają im w pamięci. Wszyscy przeżywamy niesamowite chwile w baśniowej krainie! Małe dziewczynki kochają bajki o księżniczkach, pięknym królestwie i zwierzakach, które pomagają dobrym bohaterom. Małej królewnie z pewnością spodoba się wydanie z z zamkiem na okładce albo księżniczką. Dziewczynki lubią też motywy nawiązujące do bajkowej krainy jednorożców i często chciałyby przenieść się tam chociaż na jeden dzień, żeby znaleźć się w magicznej krainie! Jednorożec na okładce spowoduje, że baśniowy świat stanie otworem przed czytelniczką! Książeczka z bajkowym motywem to wyśmienity prezent dla dziewczynki.

opinie klientów

na podstawie 36 opinii

Ostatnie 10 opinii dla produktów z kategorii Książki:

Danuta

29.09.2023

08:59:17

Książka Królewna to wspaniała opowieść dla dzieci. Ilustracje dodają jej magii i zachęcają do czytania.

Olga

28.09.2023

20:09:00

Ilustrowana książka Życia jak w bajce - Baśnie Andersena to wspaniała lektura dla dzieci. Piękne ilustracje i klasyczne baśnie robią wrażenie.

Oliwia

21.09.2023

10:21:15

Ta ilustrowana książka to doskonały sposób na wprowadzenie dzieci w świat baśni Andersena

Wioleta

15.09.2023

12:15:11

Ta książka to nie tylko zbiór baśni, ale także wspaniała podróż do świata marzeń

Agata

13.09.2023

15:44:42

Książka ta przynosi uśmiech na twarz mojego dziecka za każdym razem

Magdalena

02.09.2023

22:42:05

To nie tylko książka dla dzieci, ale też pamiątka na całe życie. Polecam każdemu rodzicowi.

Jolanta

29.08.2023

10:24:07

Świetna jakość, klasyczne bajki i cudowne ilustracje. Moje dzieci uwielbiają tę książkę i często do niej wracają.

Marcin

29.08.2023

08:33:03

Książka jest nie tylko piękna, ale także edukacyjna. Baśnie Andersena uczą wartości i życiowych lekcji.

Katarzyna

23.08.2023

14:53:31

Książka Życia jak w bajce - Baśnie Andersena to wspaniały prezent dla dzieci

Justyna

22.08.2023

10:54:05

Życia jak w bajce to idealna lektura dla dzieci

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5