Nowy Superbohater

Już dziś możesz stworzyć artykuł o superbohaterze jakim jest Twój mąż, dziadek lub tata. Taki prezent wywoła wiele radości i uśmiechu!

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

25.05.2005r. urodził się Kubuś Kowalski. Był to bardzo radosny moment dla jego całej rodziny. Kubuś okazał się dzieckiem bardzo zdolnym. Już od pierwszych lat wykazywał się wieloma talentami, m.in. zadziwiająco szybko się uczył, grał na pięciu instrumentach oraz władał czterema językami.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na…

Prezent dla Dziecka znajomych lub rodziny. Jeśli malec przejawia superbohaterskie zdolności, jak np. chętne mycie zębów, albo pomaganie w domowych pracach, z pewnością zasłużył, by znaleźć się na okładce. To oryginalny prezent, który wywoła mnóstwo śmiechu.