Najlepszy Podróżnik na Świecie

Ciągle w drodze, ciągle w podróży - już dziś Twój przyjaciel, chłopak czy tata mogą stać się bohaterem artykułu Najlepszym Podróżniku na Świecie.

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

Marek Kowalski to postać niezwykła. Ma 34 lata, a już zdążył podbić prawie cały świat! Odwiedził każdy kontynent i poznał mnóstwo ludzi oraz kultur. Każdy swój wyjazd szczegółowo opisywał w pamiętnikach. Czytając je można oczami wyobraźni odbywać podróże razem z nim.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na…

Prezent dla Podróżnika. Jeśli wśród Twoich bliskich jest ktoś, kto nie może usiedzieć w jednym miejscu, a poznawanie świata z bliska jest jego największą pasją, ta okładka będzie doskonałym upominkiem. Zabawny i oryginalny podarunek na sto procent ucieszy bliską osobę.