Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Spersonalizuj wybrany prezent i podaruj niezapomniane wspomnienia!
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Prezent Dla Księdza

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Prezent dla księdza

Bycie księdzem wiąże się z bardzo dużą odpowiedzialnością. W końcu to służba, w której prowadzi się wiernych w stronę lepszego życia, w stronę miłości, szacunku i wytrwałości w takiej postawie. Powolutku, krok za krokiem, aż do życia wiecznego. Ale ksiądz to nie tylko osoba w czarnej sutannie, która niesie wiernym sakramenty. To bardzo często bliski przyjaciel dla wielu z nas, powiernik, który zawsze służy pomocą, wsparciem i radą. Czasem po prostu człowiek chce okazać księdzu wdzięczność i pokazać, że jego obecność dużo znaczy. W takiej sytuacji aż się prosi o jakiś drobiazg, który sprawiłby księdzu radość. Najlepiej, gdyby taki prezent dla księdza był jakoś związany z duszpasterstwem, miał religijne akcenty, ale przede wszystkim - aby pasował do obdarowanego. Właśnie takie upominki znajdziesz w naszej kolekcji! A może w Twojej rodzinie jest ksiądz i chcesz podarować mu coś oryginalnego? Może poszukiwany przez Ciebie prezent dla księdza będzie jednocześnie prezentem dla brata albo przyjaciela? W takim razie koniecznie musisz sprawdzić nasze pomysły na oryginalny prezent dla księdza.

Personalizowany prezent dla księdza

Zastanawiasz się nad tym, co podarować znajomemu księdzu? Już wiesz, że upominek ma pasować do pełnionej przez niego posługi, ale to nie wszystko. Ważne jest też to, by zaakcentować indywidualność, żeby podarować coś unikatowego, co będzie przygotowane specjalnie dla bliskiej osoby. Tak się szczęśliwie składa, że mamy wiele pomysłów na prezent dla księdza, który sprosta tym wymaganiom. Wiemy, że zależy Ci na oryginalności i właśnie takie upominki mamy! Ale to nie wszystko. Zadbaliśmy także o to, aby podarunki były nie tylko efektowne, ale miały również praktyczne zastosowanie. Dlatego oprócz obrazków z religijnymi wzorami i kartek z życzeniami w naszej kolekcji znajdziesz wiele pomysłów na praktyczny prezent dla księdza. Wśród naszych podarunków są m.in. kubki, notatniki, a także coś słodkiego do jedzenia. Czekoladki albo zestaw konfitur z personalizowanym wzorem to świetny prezent dla księdza!

Prezent dla księdza - wyjątkowe pomysły

Najważniejsze jest dobre dopasowanie upominku! Warto też wybrać coś, co na pewno się przyda. Z pewnością takim podarunkiem będzie planer, dzięki któremu ksiądz będzie mógł lepiej zorganizować wszystkie swoje zadania, zawsze będzie pamiętał o ważnych terminach i tak dalej. Dla księdza - planer książkowy A5 doskonale sprawdzi się jako podarunek na różne okazje! Jeśli chodzi o bardziej symboliczne, pamiątkowe prezenty, ten z pewnością spodoba się księdzu. Najlepszy ksiądz - Św. Rodzina - półkole - srebrny obrazek z grawerem będzie piękną pamiątką, która zostanie z obdarowanym na wiele lat. Wspominaliśmy już o słodyczach, prawda? W takim razie nadszedł na nie czas. Pełen miłosierdzia - praliny z belgijskiej czekolady z pewnością sprawią wiele radości. A może szukasz czegoś dla księdza proboszcza? Tak się składa, że i na taką ewentualność jesteśmy przygotowani. Kubek proboszcza - personalizowany kubek będzie znakomitym prezentem!

opinie klientów

na podstawie 1 opinii

Ostatnie 1 opinii dla produktów z kategorii Księdza:

Anna

19.06.2023

21:41:05

Produkt kubek termiczny zgodny z opisem, dostawa szybciej niż się spodziewałam. Opakowanie ciut przy duże jak na sam kubek, ale można jeszcze coś dorzucić do środka. Jestem miło zaskoczona.

5 4.98 5 4.99 5 5 5 5 5 4.99 5 5 4.99 5 5 5 5 4.99 5 5 5 4.98 4.98 5