Gwarancja dostawy na jutro jeśli złożysz zamówienie w ciągu:  Zamknij

Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Stwórz dopasowany prezent, który będzie jedyną sztuką na świecie dzięki personalizacji.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Prezent Dla Fotografa

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Prezent dla fotografa

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla fotografa, mamy dla Ciebie kilka oryginalnych propozycji. Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że fotografowie to nieprzeciętni ludzie, więc dokładnie taki powinien być także prezent dla fotografa! Dobrym wyborem będzie powerbank z nadrukiem 10000 mAh - Mogę zatrzymać czas, którego możesz podarować zarówno kobiecie jak i mężczyźnie.

Praktyczny prezent dla fotografa

Na pewno na każdą okazję świetnie sprawdzi się praktyczny prezent dla fotografa. Ale czy nie będzie on nudny? Oczywiście, że nie! Szczególnie jeśli chciałbyś, żeby Twój prezent dla fotografa był wyjątkowy, powinieneś zerknąć na nasze propozycje. Pendrive z nadrukiem - Stay focused na pewno przyda się każdemu fotografowi do przechowywania swoich dzieł. Dobrym pomysłem na praktyczny prezent dla fotografa będzie także planer książkowy A5 - Every picture.

Pomysł na prezent dla fotografa kobiety

Kiedy słyszymy “prezent dla fotografa” zazwyczaj od razu myślimy o upominku dla mężczyzny. Ale panie także wykonują ten zawód i potrafią robić piękne zdjęcia. Jaki prezent dla fotografa kobiety sprawdzi się idealnie? Na przykład lusterko kieszonkowe - Don’t be negative, które sprawi, ze nie tylko zdjęcia będą wyglądały perfekcyjnie, ale także osoba, która je wykonuje! Świetny pomysł na prezent dla fotografa kobiety to także torba bawełniana na zakupy - I may snap.

opinie klientów

na podstawie 3 opinii

Ostatnie 3 opinii dla produktów z kategorii Fotografa:

Sylwia

13.04.2021

12:03:19

Kupiłam album mamie na urodziny, jej radość była nie do opisania. Indywidualna personalizacja nadaję każemy z waszych produktów cudowny urok.

Webska

19.11.2019

11:42:48

Piękne wykonanie, staranność w każdym detalu. Album prezentuje się pięknie . jest solidny i elegancki. Doskonały jako prezent na każdą okazję.

Aldona81

07.10.2019

11:55:05

Album bardzo się podoba. Nie mam zastrzeżeń do produktu ani organizacji sklepu :) Mogę polecić z ręką na sercu :)