Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach.

Super Smukły, Silny i Sexy

Artykuł opowiada o najpiękniejszym mężczyźnie na świecie – Twoim mężu, partnerze lub przyjacielu. Artykuł możesz dowolnie modyfikować lub napisać swój własny tekst.

Fragment artykułu na pierwszej stronie:

Adrian Kowalski to ucieleśnienie prawdziwego mężczyzny. Jest przystojny jak grecki bóg, inteligentny i silny. Jednak niech nie zwiedzie Was ten wygląd, ponieważ kilka lat temu prezentował się zupełnie inaczej. Miał trądzik, był chudy jak deska, a jego pewność siebie była na poziomie zero. Nie miał również za wielu znajomych, ponieważ był zwykłym nudziarzem.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Okładka Gazety “Super Smukły, Silny i Sexy” to idealny prezent dla niego, czyli chłopaka, narzeczonego lub męża. Jeżeli Twój ukochany jest niesamowicie przystojny i czarujący oraz uwielbia ćwiczyć to ten podarunek będzie dla niego odpowiedni. Bez wątpienia na tej okładce będzie prezentował się znakomicie.