Idealna kobieta

Specjalnie wydana gazeta z wybraną „Idealną kobietą” na pierwszej stronie - sprawdzi się zawsze. Super prezent dla każdej kobiety, który wywoła uśmiech na jej twarzy.

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

W ogólnej opinii społeczeństwa idealni ludzie nie istnieją, ponieważ każdy ma jakąś wadę. Reporter naszej redakcji nie chciał jednak zgodzić się z tym stwierdzeniem i dlatego postanowił spróbować odnaleźć światowy ideał, człowieka bez wad.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na…

oryginalny Prezent dla Narzeczonej, która jest dla Ciebie najprawdziwszym ideałem. Ciężko doszukać się w niej jakichkolwiek wad, jest zdolna, piękna, każdy ją lubi, a przy tym ma do Ciebie cierpliwość. Sam przyznaj, że to brzmi jak ideał. Okładka sprawi jej dużą przyjemność i będzie fajną ozdobą w domu.