Najlepszy Tancerz Erotyczny

Twój przyjaciel, chłopak czy mąż w artykule o Najlepszym Tancerzu Erotcznym wywoła zachwyt i uśmiech na twarzy!

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

Od paru lat chippendelsi zyskują w Polsce coraz większą popularność. W ostatnim roku powstało dwanaście takich zespołów, które prezentują dość charakterystyczny taniec. Polega on na prężeniu muskułów przez tancerzy w rytm muzyki. W efekcie panie na widowni masowo mdleją z zachwytu. Chippendelsi występują głównie w klubach lub na prywatnych przyjęciach.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Okładka Gazety “Najlepszy Tancerz Erotyczny” jest idealna na prezent do wręczenia z okazji urodzin lub wieczoru kawalerskiego. Taki podarunek bez wątpienia rozbawi obdarowaną osobę i będzie stanowić dla niej pamiątkę na długie lata.

Idealny pomysł na…

śmieszny Prezent dla Chłopaka, który ma lepsze ruchy niż Magic Mike i chętnie je przed Tobą prezentuje. Jego umiejętności zasługują na okładki gazet, dlatego podaruj mu ten wyjątkowy upominek. Coś nam podpowiada, że bardzo się ucieszy.