Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Znacznie bardziej Cię docenią, a prezenty pozostaną zapamiętane na długie lata.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Zestaw piśmienniczy w skórzanym piórniku

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Zestaw piśmienniczy w skórzanym piórniku

Zestaw piśmienniczy dostępny w naszym sklepie składa się z długopisu i pióra kulkowego. Białe, skórzane etui sprawia, że produkt prezentuje się naprawdę elegancko. To świetny upominek dla kogoś, kto ceni sobie klasyczny styl i gustowne dodatki. Piórnik jest zamykany na zamek błyskawiczny, dzięki czemu masz pewność, że przybory będą bezpieczne i nie zgubią się w torebce. Personalizowany zestaw piśmienniczy doskonale sprawdzi się jako prezent na Dzień Nauczyciela, prezent z okazji ukończenia studiów albo inne ważne okazje. Stworzyliśmy wiele ciekawych wzorów, na pewno wybierzesz odpowiedni dla siebie lub bliskiej Ci osoby. Zestaw piśmienniczy jest kompaktowy, bez problemu zabierzesz go ze sobą na spotkania biznesowe, zajęcia na uczelni czy do pracy. Przyda się także podczas wyjazdów służbowych albo wakacji. W nagłej sytuacji człowiek żałuje, że nosi przy sobie długopisu ani niczego innego do pisania. Takie akcesoria mogą Ci się przydać nawet podczas spotkania ze znajomymi, kiedy trzeba będzie szybko coś zanotować. Zestaw piśmienniczy w skórzanym piórniku to dobry pomysł na prezent dla osoby, która wykonuje pracę biurową albo jest nauczycielem. Dla najlepszego nauczyciela - zestaw piśmienniczy w skórzanym piórniku to praktyczny prezent dla nauczyciela na Dzień Nauczyciela czy na zakończenie roku szkolnego. Z takim gadżetem kartkówki i sprawdziany będą sprawdzane w ekspresowym tempie! Długopis i pióro na pewno przyniosą szczęście całej klasie i posypią się same piątki! Najlepszą nagrodą dla nauczyciela jest sympatia i wdzięczność uczniów. Dzięki takiemu upominkowi na pewno na zawsze zapamięta Waszą klasę i z uśmiechem na ustach będzie wspominać wspólnie spędzone chwile. Personalizowany zestaw piśmienniczy to uniwersalny prezent, który możesz podarować zarówno komuś bliskiemu, jak i każdej osobie, której chcesz za coś podziękować albo okazać wdzięczność. Tego typu upominek często jest wybierany na prezent dla lekarza, na przykład po udanym zabiegu albo zaangażowaniu w leczenie i empatycznym podejściu do pacjenta. Doktorze dziękuję - zestaw piśmienniczy w skórzanym piórniku zrobi wrażenie na każdym lekarzu!

Personalizowany zestaw piśmienniczy

Ukończenie studiów i obrona pracy magisterskiej to wielkie wydarzenie w życiu każdego studenta. Warto odpowiednio uczcić ten dzień, spędzić czas z najbliższymi i wznieść toast za odniesiony sukces. Jeśli bliska Ci osoba właśnie uzyskała tytuł magistra, podaruj jej wyjątkowy drobiazg, dzięki któremu jeszcze bardziej zapamięta ten dzień. Gratulacje Pani Magister - zestaw piśmienniczy w skórzanym piórniku to piękny i pamiątkowy prezent dla magistra. Kto wie, może teraz przyjdzie czas na doktorat? Wtedy zestaw piśmienniczy przyda się obdarowanej osobie jeszcze bardziej - dumnie będzie sporządzać notatki i zabierać ze sobą nasz zestaw do szkoły doktorskiej. Zestaw piśmienniczy z grawerem to też dobry pomysł na prezent dla kogoś, kto właśnie dostał awans w pracy. Oprócz butelki szampana możesz podarować szczęśliwcowi Gratuluję awansu - zestaw piśmienniczy w skórzanym piórniku. Takie drobne gesty zostają w pamięci na długo i nawet mimo upływu lat wywołują uśmiech na twarzy. Obdarowany na pewno ciężko pracował na swój sukces, przykładał się do wykonywanej pracy i dał z siebie wszystko, więc warto go docenić również poza pracą i podarować mu personalizowany zestaw piśmienniczy. Teraz będzie miał czym wypełniać służbowe dokumenty! W naszym sklepie nie brakuje też klasycznych propozycji, takich jak Imię nazwisko 2 - zestaw piśmienniczy w skórzanym piórniku. Taki piórnik możesz sprezentować nawet sobie samemu. Produkty sygnowane imieniem i nazwiskiem prezentują się niezwykle szykownie. Z takim gadżetem będziesz wyglądać jak prawdziwy biznesmen!

Zestaw piśmienniczy z grawerem

Personalizowany zestaw piśmienniczy przyda się każdej osobie, która uwielbia pisać. Własnoręczne pisanie listów czy wierszy może wyszło już z mody, jednak nadal istnieją osoby, które praktykują taki zwyczaj. Jeśli znasz kogoś, kto z łatwością przelewa swoje myśli i uczucia na papier, podaruj mu Mistrzyni słowa - zestaw piśmienniczy w skórzanym piórniku. Taki upominek przyda się każdemu pisarzowi, nawet temu, który do tej pory tworzył teksty wyłącznie amatorsko. Zestaw piśmienniczy w piórniku to fantastyczny pomysł na prezent dla żony, na przykład z okazji jej urodzin albo na rocznicę ślubu. Taki zestaw ukochana będzie mogła nosić ze sobą zawsze w torebce. To przydatny prezent, a personalizowany nadruk czyni go wyjątkowym i osobistym podarunkiem. Gwarantujemy, że żona będzie zachwycona! Na pewno doceni Twoją kreatywność i wybór prezentu, który jest jednocześnie praktyczny i stworzony specjalnie dla niej. Zestaw piśmienniczy można też podarować komuś, kto właśnie odchodzi z pracy i rozpoczyna karierę w innym miejscu. Przygotowaliśmy piórniki na każdą ewentualność, więc sprawdź naszą ofertę i wybierz ten, który podoba Ci się najbardziej! Na przykład Powodzenia - zestaw piśmienniczy w piórniku. Po kilku albo kilkunastu latach pracy w jednym miejscu czas na zmiany! Koleżanka na pewno będzie wzruszona, jeśli całym zespołem podarujecie jej coś na pożegnanie i na pamiątkę wspólnie przepracowanych lat. Taki zestaw równie dobrze sprawdzi się też jako prezent dla emeryta.

opinie klientów

na podstawie 35 opinii

Ostatnie 10 opinii dla produktów z kategorii Zestaw piśmienniczy w skórzanym piórniku:

Monika

29.09.2023

16:44:36

Ten zestaw piśmienniczy w skórzanym piórniku Najlepszej wychowawczyni to doskonały prezent. Personalizacja i jakość wykonania są imponujące.

Monika

29.09.2023

12:20:48

Ten zestaw piśmienniczy jest idealny dla nauczyciela. Skórzany piórnik to elegancki dodatek, a przybory są solidne i wygodne w użyciu.

Katarzyna

29.09.2023

11:18:50

Zestaw piśmienniczy to elegancki prezent dla absolwenta. Skórzany piórnik robi wrażenie.

Beata

28.09.2023

21:26:51

Ten zestaw piśmienniczy w skórzanym piórniku to prezent, który każdy nauczyciel doceni. Styl i funkcjonalność w jednym.

Marta

28.09.2023

20:44:39

Jestem zachwycony jakością tego zestawu. Skórzany piórnik dodaje mu elegancji, a narzędzia piśmiennicze są wysokiej jakości.

Magdalena

28.09.2023

13:26:13

Zestaw Najlepszej wychowawczyni to idealny sposób na podziękowanie za trud wychowania. Skórzany piórnik nadaje mu elegancki wygląd, a personalizacja dodaje wyjątkowego charakteru.

Agnieszka

28.09.2023

10:15:59

To wyjątkowy prezent dla najlepszego nauczyciela. Zestaw piśmienniczy w skórzanym piórniku to praktyczny i elegancki upominek.

Martyna

27.09.2023

22:44:22

Ten zestaw to połączenie funkcjonalności i stylu. Nauczyciel z pewnością doceni tę starannie wykonaną i elegancką giftbox.

Magdalena

27.09.2023

20:31:17

Jestem zachwycony tym zestawem piśmienniczym. To nie tylko narzędzia do pisania, to także wyraz wdzięczności i szacunku, a jakość wykonania jest doskonała.

Mariola

27.09.2023

17:35:58

Ten zestaw to nie tylko przybory do pisania, to także wyraz uznania dla trudu wychowawczyni. Personalizacja i solidność wykonania czynią go wyjątkowym.

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5