Nowa Naczelna Magazynu

Artykuł o kobiecie, która odniosła ogromny sukces w swojej karierze i została redaktor naczelną w poczytnym magazynie dla kobiet!

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

Asia Kowalska okazała się najlepszą kandydatką na stanowisko redaktor naczelnej. 26-letnia Asia Kowalska z Krakowa wygrała konkurs na stanowisko redaktor naczelnej w znanym na całym świecie miesięczniku Cospopolitans. Na dane miejsce startowało 25 kandydatek z bardzo dużym doświadczeniem, jednak to właśnie Asia Kowalska zwyciężyła.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na…

Prezent dla Siostry, która pnie się po szczeblach kariery w zawrotnym tempie. To prawdziwa kobieta sukcesu, dla której nie ma zbyt ambitnych celów. Teraz będzie miała żartobliwy dowód swojej determinacji. Taki prezent sprawi jej wielką przyjemność.