Drobne prezenty do 20, 50 i 100 zł – pomysły na drobne upominki na różne okazje

Nie zawsze potrzebny jest jakiś wielki, drogi prezent, aby pokazać bliskiej osobie, że jest dla nas ważna. Czasem dobrze dobrany, pomysłowy drobiazg może zrobić większe wrażenie i na dłużej pozostać w pamięci. Niektórzy mogą pomyśleć, że w sumie to się zgadza, ale przecież takie drobne rzeczy raczej nie są oryginalne, no bo co? Otwieracz do butelek? Brelok? Skarpetki? Nie tędy droga, kochani, mamy coś lepszego! A co w sytuacjach, kiedy nie znasz kogoś aż tak dobrze, np. jeśli chodzi o kolegę z pracy? Wszyscy coś kupują mu na urodziny, Ty też chcesz, ale jak tu wybrać coś w miarę skromnego, oszczędnego, ale jednak oryginalnego? Dziś prezentujemy drobne prezenty, które możesz podarować każdemu i na każdą okazję. Zarówno bardzo bliskiej osobie, jak i dalszemu znajomemu. Zaczynamy!

Drobne prezenty – gdzie szukać pomysłu?

W przypadku drobiazgów, podobnie zresztą jak przy najbardziej epickich prezentach, najważniejsze jest dobre dopasowanie. Znalezienie tego szczególnego elementu, który sprawi, że właśnie ta jedna osoba będzie naprawdę szczęśliwa. Dobrze, ale od czego tu zacząć? Oprócz dopasowania do osoby ważne jest także to, na jaką okazję przygotowujemy upominek oraz – to także istotna sprawa – budżet, jakim dysponujemy. Dlatego postanowiliśmy dokonać małego podziału na drobne prezenty do 20, 50 i 100 zł. To spore ułatwienie, bo choć w podarunkach pieniądze nie są najważniejsze, w życiu bywa różnie i czasem nasze wspaniałe pomysły są brutalnie kasowane przez finansowe ograniczenia. A można przecież znaleźć złoty środek i wybrać coś efektownego za niezbyt efektowną sumę. Nie wierzysz? Czytaj dalej!

Jakie drobne prezenty do 20 zł wybrać?

Wspominaliśmy już o dopasowanie upominku do okazji – to sprawa priorytetowa. Zaczniemy od tej absolutnie najważniejszej, czyli urodzin. Drobiazg, który przygotowaliśmy, możesz podarować absolutnie każdemu i mieć pewność, że się spodoba. Wesołych, radosnych – kartka z życzeniami to upominek uniwersalny – sprawi wielką radość obdarowanej osobie, zwłaszcza że jest całkowicie personalizowany. Wystarczy wybrać kilka fajnych zdjęć z solenizantem i napisać życzenia prosto z serca. To doskonały przykład tego, że drobne prezenty do 20 zł mogą stać się pięknymi pamiątkami, które zostaną na lata. Być może uważasz, że taka kartka to za mało? Słusznie, bliska osoba zasługuje na jakiś większy podarunek, ale personalizowane życzenia zawsze mogą być dodatkiem, który stanie się wisienką na torcie. Niewykluczone, że właśnie ten maleńki akcent sprawi obdarowanej osobie najwięcej radości. Urodzinowa kartka ze zdjęciami to nie wszystko, co mamy do zaproponowania w tej kategorii. Okazji do złożenia osobistych życzeń jest bardzo dużo, doskonale o tym wiemy, dlatego odsyłamy do naszej strony, gdzie znajdziesz mnóstwo pięknych kartek, które zachwycą Twoich bliskich.

kartka z życzeniami - drobne prezenty

Kartka z życzeniami: https://mygiftdna.pl/Kartki-Z-zyczeniami/Wesolych-Radosnych

Jakie drobne prezenty do 50 zł wybrać?

Planujesz przeznaczyć na prezent pięć dyszek i chcesz, by był to jakiś ładny, przydatny drobiazg, który będzie idealnie pasował do bliskiej osoby? Tutaj mamy naprawdę spory wybór, także rozsiądź się wygodnie i patrz, co się dzieje. Ma być coś dla niej? Ukochanej, siostry, przyjaciółki, a może mamy? Jest coś, co przyda się każdej z nich i na pewno się spodoba. Wyglądasz świetnie – lusterko kieszonkowe to pomysł, który daje gwarancję prezentowego sukcesu. Malutkie, pięknie wykonane lusterko to obowiązkowy punkt wyposażenia każdej damskiej torebki. Wniosek z tego płynie taki, że na bank się przyda. To jednak nie wszystko. Jako specjaliści od wyjątkowych upominków nie możemy pozwolić na to, by było to jakieś zwyczajne lusterko. Efektowny, personalizowany nadruk z obowiązkowym komplementem sprawi, że obdarowanej Pani będzie bardzo miło, i to za każdym razem, gdy trzeba będzie przeprowadzić szybką kontrolę wyglądu. To mocna pozycja, jeśli chodzi o drobne prezenty do 50 zł.

lusterko - drobne prezenty

Lusterko: https://mygiftdna.pl/lusterko-kieszonkowe/wygladasz-swietnie

Oryginalny, przydatny, dopasowany, ładny – sporo tych wymagań, a my chcemy dodać coś jeszcze – uroczy i zabawny. W dalszym ciągu nie przekroczymy też kwoty 50 zł. Skoro już o pieniądzach mowa, w tym wypadku prezent jest zdecydowanie propozycją dla oszczędnych albo wręcz przeciwnie – dla tych, którzy nie potrafią nic odłożyć, a już najwyższy czas na poważne inwestycje. Dom się sam nie wybuduje – skarbonka personalizowana to śliczny gadżet, który będzie ozdobą na półce obdarowanej osoby, a przy okazji skuteczny motywator do zbierania pieniędzy na ważny cel. A nawet mniej ważny, różne są marzenia. Zobacz też inne skarbonki z naszej kolekcji!

skarbonka - drobne prezenty

Skarbonka: https://mygiftdna.pl/skarbonka/dom-sie-sam-nie-wybuduje

Jakie drobne prezenty do 100 zł wybrać?

Ostatnia kategoria cenowa i kolejne drobne prezenty, które zrobią wrażenie na obdarowanej osobie i przydadzą jej się na co dzień. Ale najpierw kawa! Od tego zdania wielu z nas zaczyna dzień, bo bez kawy nie bylibyśmy w stanie normalnie funkcjonować. A już na pewno w poniedziałek rano… Dobra kawka jest jeszcze lepsza, gdy pijemy ją z fajnego kubeczka. Najlepiej termicznego, który można wszędzie zabrać, i personalizowanego, żeby nikt nam nie zabrał. Twoje imię – kubek termiczny melduje się na posterunku! Świetny prezent dla każdego, nic dodać, nic ująć.

kubek termiczny - drobne prezenty

Kubek termiczny: https://mygiftdna.pl/kubek-termiczny/Twoje-Imie-Kubek-Termiczny

Na koniec coś idealnego na start nowego roku. Coś, co pomoże w tym, by wszystkie piękne plany i postanowienia nie skończyły się zdaniem: “No trudno, może za rok”. To oczywiście nie jest jedyne zastosowanie naszego prezentu. W krainie planów – kalendarz 2020 przyda się w pracy, w szkole, na studiach oraz w domu. Wygoda, przejrzystość, zabawny i fajnie wyglądający nadruk – jest tu wszystko, co trzeba, aby ten gadżet stał się codziennym towarzyszem na dobre i na złe. Zerknij też na inne wzory na naszych kalendarzach, bo jest w czym wybierać! 

kalendarz 2020 - drobne prezenty

Kalendarz: https://mygiftdna.pl/kalendarze/w-krainie-planow

Całkiem interesujące te nasze drobne prezenty, prawda? A może to dla ciebie za mało? W takim razie już teraz zajrzyj na naszą stronę, gdzie czeka na Ciebie ogromny wybór małych i dużych prezentów. Polecamy zacząć od bestsellerów.