Gwarancja dostawy na piątek (18.01) jeśli złożysz zamówienie w ciągu:  Zamknij

Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Stwórz dopasowany prezent, który będzie jedyną sztuką na świecie dzięki personalizacji.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Maskotki

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Maskotka z imieniem

Nie ma znaczenia, czy twój maluch jest miesięcznym brzdącem, ma dopiero roczek, czy kończy już przedszkole. Nie ma na świecie dziecka, które nie uwielbia zabawek. Zwłaszcza tych, które są wielkie, pluszowe i po prostu przeurocze. Maskotka z imieniem dziecka to wyjątkowy prezent, który w nie tak dalekiej przyszłości, z perspektywy dorosłej osoby, wciąż będzie wzbudzał ciepłe uczucia. Dajemy Ci stuprocentową gwarancję, że ta czarująca maskotka z imieniem zdobędzie serce obdarowanego małego szczęściarza. Już niedługo malec nie będzie rozstawał się ze swoim nowym przyjacielem.

Czadowa maskotka z imieniem

Jeśli nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla bliskiej osoby, zapewniamy, że po odwiedzeniu naszego sklepu ten problem całkowicie zniknie. Spośród setek wyjątkowych i absolutnie niebanalnych prezentów, dla najmniejszych adresatów wyróżniają się maskotki z imieniem. Do wyboru w przeróżnych haftach: wielkouchy słoń szary lub niebieski, beztroski królik, przebiegły lisek, zabawny potworek. A może wolisz magicznego jednorożca, niebieskiego smoka lub supermisia? Która z uroczych maskotek z imieniem sprawi Twojemu maluchowi największą radość? Ta wielka, mięciutka maskotka z imieniem to nie tylko fajna zabawka! To też magiczny superbohater, który w dzień przegoni dziecięce smuteczki, a w nocy dopilnuje błogiego snu Twojego brzdąca.

Maskotka z imieniem do wyboru

Pamiętasz, kiedy byliśmy mali, wszyscy chcieliśmy być superbohaterami. Zresztą niektórzy z nas nigdy nie wyrośli z tych marzeń… Superman - Maskotka spełni najskrytsze pragnienia rozmarzonego brzdąca. W końcu każdy prawdziwy heros musi mieć swój niepowtarzalny atrybut. Tego pluszaka pozazdrościłby sam potężny Thor. Ale nawet dla małego superbohatera, nauka alfabetu to wcale niełatwa sprawa. Alfabet - Maskotka uczyni to wymagające zadanie przyjemnością, którą Twoje dziecko wprost pokocha. Wciąż, bez wątpienia będzie to wyzwanie, do którego maluch będzie potrzebował dużo zapału. Najwięcej pozytywnej energii dzieciom dostarcza nic innego, jak świetna zabawa. Tutaj nasza odpowiedź to przesłodka Monograf imię - Maskotka. Z tymi puchatymi, magicznymi futrzakami zabawa musi być bajeczna. A po wielogodzinnej, cudownej zabawie, nie pozostaje nic innego, jak tylko odpłynąć w krainę marzeń i snów. Nocny stróż - Maskotka z radością upewni się, że Twoje dziecko po dniu pełnym wrażeń śpi spokojnie. Ach, kto z dorosłych nie chciałby powrócić do tak błogo beztroskiego życia?

opinie klientów

na podstawie 6 opinii

Ostatnie 6 opinii dla produktów z kategorii Maskotki:

Kasia

04.01.2019

09:57:34

Bardzo śliczny supermiś :)) Synek nie rozstaje się z nowym prezentem :)

Jasia

27.11.2018

16:30:11

Jednorożec jest bardzo duży, a haft wykonany ze starannością o każdy detal. Córka jest zachwycona z prezentu.

Klara

20.09.2018

22:05:08

To jest dokładnie to, czego potrzebowałam dla syna przyjaciółki. Piękny, elegacnki, przyjazny, powodujący uśmiech!

dufek

03.08.2018

10:44:37

Miś Superhero :) Rewelka. Ogromny jest! Nie widać tego na zdjęciu

madzia

17.05.2018

13:25:39

Świetna maskotka - jestem jej wielką fanką :)

Mia

17.05.2018

09:33:58

Córka była zachwycona, a jednorożec jest naprawdę ogromny!!