Wyjątkowa Mama

Zamiast kwiatka czy laurki dla wspaniałej i ukochanej mamy okładka gazety „Wyjątkowa mama”. Taka laurka na pewno ją zaskoczy i sprawi, że zapamięta ją na długo.

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

Nasz dziennik postanowił zorganizować konkurs na najlepszą mamę. Tydzień temu podaliśmy informację, abyście zgłosili swoją mamę i uzasadnili dlaczego to właśnie ona powinna otrzymać tytuł “Najbardziej wyjątkowej mamy na świecie”.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na…

niepowtarzalny Prezent na Dzień Matki. Ta kobieta zasługuje na to, aby gościć na pierwszych stronach gazet. Wyjątkowa mama - okładka gazety sprawi jej wielką radość. Dodaj artykuł, w którym napiszesz, za co najbardziej kochasz mamę, a jesteśmy pewni, że łezka wzruszenia się pojawi.