Super Tata

Tatusiowie są super, super bohaterami, podaruj mu okładkę gazety „Super Tata” . Każdy zaangażowany tata będzie bardzo zadowolony z takiego prezentu. To prezent do którego zawsze będzie chciał wracać.

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

35-letni Robert Nowak to z pozoru niczym niewyróżniający się mężczyzna. Prowadzi typowe życie mieszkańca Warszawy. Rano idzie do pracy, a po jej skończeniu spędza czas ze swoimi bliskimi. Jednak nie jest to do końca zwyczajny człowiek, ponieważ kiedy w nocy wszyscy zasypiają, on przebiera się w kostium superbohatera i zaczyna przemierzać ulice miasta, aby pilnować spokoju mieszkańców i zaprowadzać zbirów do więzienia, tam gdzie jest ich miejsce.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.