Rocznica Ślubu

Papierowa, cukrowa, koronkowa, porcelanowa czy diamentowa - każdą rocznicę warto upamiętnić wspaniałym prezentem. Okładka gazety „Rocznica ślubu” umili celebrowanie tych wyjątkowych chwil.

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

13.10.2013r. do domu Państwa Andrzeja i Krystyny Kowalskich przybyła delegacja UFO. Jest to informacja na skalę światową. W końcu upewniliśmy się, że nie jesteśmy sami w kosmosie. Kosmici poinformowali, że przybyli z planety Naboo. Stwierdzili również, że już od dłuższego czasu obserwowali naszą planetę. Okazało się (na szczęście dla ludzkości), że są rasą nastawioną pokojowo. Przybyli na Ziemię tylko w jednym celu, aby wręczyć dyplom i pogratulować państwu Kowalskim z okazji ich 25-letniej rocznicy ślubu.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.