Najpiękniejsza Kobieta na Świecie

Juz teraz możesz napisać i podarować jej wspaniały artykuł w gazecie. Ona jako najpiękniejsza kobieta na świecie opisana na okładce gazety.

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

23-letniej Marcie Kowalskiej z Gdańska nadano tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie. Zajęła pierwsze miejsce we wszystkich możliwych rankingach w prasie i w programach telewizyjnych. Marta już od kilku lat olśniewa swoją urodą. Na co dzień jest modelką i zajmuje się pozowaniem do zdjęć oraz prezentowaniem kreacji na wybiegach.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na...

Prezent dla Żony. Nie ma na świecie piękniejszej kobiety, niż Twoja ukochana. Udowodnić to możesz darując okładkę gazety, na której widnieje zdjęcie Twojej Miłości. Uśmiech na jej twarzy – gwarantowany!