Niesamowity Ślub

Prezent który na długo zapadnie w pamięci młodej parze - okładka gazety z nagłówkiem „Niesamowity ślub”. Taki dzień warto uwiecznić na pierwszej stronie gazety.

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

Podczas wesela Kasi i Wojtka Kowalskich, które miało miejsce 31.08.2013r., zdarzyło się coś niezwykłego. Odwiedzili ich pewni czworonożni goście. Ceremonia w kościele, jak i początek wesela przebiegły bez większych zakłóceń. Wszyscy bawili się świetnie aż do godziny 23, kiedy niektórych weselników zainteresowały dziwne hałasy wydobywające się z tyłu lokalu.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.