Najlepsza Projektantka Mody

Twoja znajoma, przyjaciółka, czy dziewczyna mogą stać się gwiazdą artykułu o wschodzącej gwieździe w świecie mody - najlepszej projektantce.

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

W tym roku wśród licznego i elitarnego towarzystwa, nie mogło zabraknąć najlepszej polskiej projektantki mody, Julii Nowińskiej. To jej, jako jedynej, udało się otrzymać trzy nagrody w przeciągu ostatnich trzech lat za zaprezentowane projekty. Kolekcja Julii Nowińskiej za każdym razem wzbudza ogromne emocje i zachwyt krytyków. Prezentowane przez nią ubrania są zawsze eleganckie, zwiewne i delikatne.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.