Lot na Marsa

Twój przyjaciel, chłopak czy mąż może stać się bohaterem artykułu o odważnym podboju Marsa przez statek kosmiczny z Ziemi.

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

25-letni Sebastian Kowalski z Krakowa już za rok poleci w kosmos, a dokładniej na Marsa i tym samym udowodni, że nie ma rzeczy niemożliwych. A wszystko zaczęło się pięć lat temu, kiedy to wysłany łazik odkrył na Marsie zamarzniętą wodę. Ta informacja była bardzo dobra, ponieważ to oznaczało, że planetę będzie można skolonizować.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Okładka Gazety “Lot na Marsa” to świetny pomysł na prezent dla niego, czyli chłopaka, męża lub taty. Fani podróży kosmicznych i Wszechświata takim podarunkiem będą zachwyceni. Dlatego nie czekaj dłużej i spraw bliskiej Ci osobie ogromną niespodziankę.