Wróżka Esmeralda Stawia Horoskop

Artykuł opowiada o wyjątkowej parze i ich wspaniałej przyszłości, przepowiedzianej przez wróżkę. Zaskocz ich wyjątkowym prezentem!

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

Każdego roku miliony par na świecie obchodzą Walentynki. Jest to szczególne święto, ponieważ w tym dniu celebruje się najpiękniejsze uczucie na świecie, miłość. Z tej okazji postanowiliśmy wybrać jedną parę i postawić im miłosny horoskop. W tym celu poprosiliśmy o pomoc wróżkę Esmeraldę, która wróżeniem zajmuje się od piętnastu lat.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Okładka Gazety “Wróżka Esmeralda Stawia Horoskop” jest idealnym podarunkiem z okazji rocznicy ślubu lub Walentynek. Ten unikatowy prezent bez wątpienia zaskoczy i rozbawi Twoją drugą połówkę.