Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Znacznie bardziej Cię docenią, a prezenty pozostaną zapamiętane na długie lata.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Zestaw 12 kredek w tubie

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Kredki w tubie z nadrukiem

Zestaw 12 kredek dostępny w naszym sklepie to pomysłowy prezent dla dziecka. Produkt jest zapakowany w stylowe pudełko, na którym umieszczamy naklejkę z wybranym przez Ciebie wzorem. Kredki są stworzone z drewna lipowego, a całość pakujemy w kartonową tubę o czarnym, matowym wykończeniu. Personalizowany zestaw kredek to doskonały prezent dla dziecka na Dzień Dziecka albo inną ważną okazję, taką jak urodziny albo pierwszy dzień w przedszkolu. Kredki w tubie z nadrukiem na pewno ucieszą każdego malucha, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z rysowaniem. Personalizacja sprawia, że to niepowtarzalny podarunek, który wywoła uśmiech na twarzy szkraba. Dzieciaki uwielbiają rysować, kolorować i tworzyć różne dzieła plastyczne. Taki zestaw kredek mogą zabrać ze sobą do przedszkola lub szkoły. Dzięki indywidualnemu nadrukowi na pewno nikt nie pomyli kredek brzdąca ze swoimi. Do kolorowania świata - zestaw 12 kredek w tubie to idealny prezent dla dziecka. Rysowanie i kolorowanie wspomagają kreatywność, rozwijają wyobraźnię, a przede wszystkim sprawiają dużo radości! To jedne z najpopularniejszych zabaw wśród najmłodszych. Jednocześnie przygotowują dziecięcą rączkę do nauki pisania, ucząc pisarskiego chwytu. Dobrej jakości kredki powinny dawać intensywny kolor, a takie właśnie są kredki dostępne w MyGift! Warto zadbać o zapewnienie dziecku jak najlepszych narzędzi do pożytecznej zabawy. Sprawdź naszą ofertę kredek w tubie już dziś i wybierz najfajniejszy wzór! Personalizowany zestaw kredek dostępny w naszym sklepie zawiera aż 24 kredki, dzięki czemu dziecko precyzyjnie może przypisać kolor do rysowanego elementu. Maluch na pewno doceni fakt, że ma do wyboru całą paletę kolorów, a włosy narysowanej postaci nie muszą zawsze być w jednym kolorze. Możesz wykazać się kreatywnością już podczas kupowania zestawu i stworzyć swój własny projekt naklejki, którą mielibyśmy umieścić na opakowaniu. Projekt własny - zestaw 24 kredek w tubie pozwoli Ci stworzyć efektowny wzór, którym brzdąc będzie mógł chwalić się na zajęciach.

Zestaw kredek do przedszkola

Każdy rysunek ma swoją własną historię. To właśnie za jego pomocą dziecko może pokazać to, czego jeszcze nie umie wyrazić słowami. Świat wykreowany na kartce to kraina widziana oczami dziecka, wypełniona wyobraźnią małego artysty. Rysowanie rozwija zdolności manualne i uczy skupienia. Na początku rysunki mogą być dość chaotyczne, jednak wraz z wiekiem i dzięki szlifowaniu umiejętności za pomocą kredek, szkrab rozwija swoje zdolności. Ten chaos nagle zaczyna mieć kształt, linie są bardziej dopracowane, a kolory wybierane staranniej i dopasowane do otaczającego świata. Magiczne kredki - zestaw 12 kredek w tubie to super prezent dla dziewczynki lub chłopca. Taki zestaw to czysta magia zamknięta w pudełku! Za pomocą naszych kredek maluch wyczaruje niepowtarzalny świat. Różnorodność kolorów pozwoli stworzyć szczegółowy i doprecyzowany obrazek. Przy okazji to świetny pretekst do nauki kolorów i poznania różnych odcieni zielonego czy czerwonego. Wszystkie odcienie tęczy - zestaw 24 kredek w tubie to genialny prezent dla przedszkolaka. Jeśli właśnie kompletujecie z maluchem wyprawkę na pierwszy dzień w przedszkolu, nasz personalizowany zestaw kredek sprawdzi się doskonale. Dzieci lubią kolorowe, przyciągające wzrok gadżety. Bobas na pewno chętniej sięgnie po przedmiot, który jest ozdobiony ciekawą grafiką. Z takiego upominku będzie też chętniej i częściej korzystał, bo będzie mu się on kojarzyć z zabawą i ciekawą formą spędzania czasu. W ofercie mamy wiele fajnych wzorów, które spodobają się każdemu małemu człowiekowi, na przykład Kolorowy świat - zestaw 12 kredek w tubie. Teraz wystarczy tylko dokupić kolorowankę i do dzieła!

Personalizowany zestaw kredek

Zabawa kredkami to pierwszy krok przygotowujący dziecko do szkolnej rzeczywistości. Wraz z rozpoczęciem nowego semestru nauczyciele często proszą każdego ucznia o przygotowanie akcesoriów plastycznych i przyniesienie ich do klasy. Wtedy każdy będzie miał swój zestaw kredek, pasteli czy bloków rysunkowych, gdy trzeba będzie stworzyć obrazek na ocenę. Play time - zestaw 12 kredek w tubie to przydatny prezent dla dziecka na urodziny. Zestaw kredek można zabrać ze sobą do szkoły, używać w domu albo spakować do plecaka, gdy wyruszacie na wakacje. Malec może być zmęczony i znudzony po całym dniu zwiedzania, ale jeśli w pokoju będzie czekać na niego personalizowany zestaw kredek, od razu poprawi mu się humor! Niektóre dzieciaki już od małego wykazują zdolności manualne i potrafią rysować z niezwykłą precyzją. Taką umiejętność możesz też zaobserwować podczas wypełniania przez brzdąca kolorowanki. Dokładność i pilnowanie się, aby nigdzie nie wyjść za linię, uczy malucha cierpliwości i przygotowuje na staranne prowadzenie szkolnych zeszytów w przyszłości. Możesz wspólnie ze swoją pociechą przejrzeć naszą ofertę zestawów kredek w tubie i razem zdecydujecie, który wzór podoba się Wam najbardziej. Może Pomaluj swój świat - zestaw 12 kredek w tubie? Taka naklejka na pewno zachęci brzdąca do narysowania portretów całej Waszej rodzinki! Możesz założyć specjalną teczkę na rysunki dziecka. Wtedy na pewno poczuje się docenione, a przede wszystkim szczęśliwe, że rodzice zachowują na pamiątkę wszystkie jego dzieła. Podaruj nasz zestaw kredek w tubie swojej małej artystce, która nie wyobraża sobie dnia bez kolorowanek!

opinie klientów

na podstawie 1 opinii

Ostatnie 1 opinii dla produktów z kategorii Zestaw 12 kredek w tubie:

Magdalena

29.09.2022

15:38:33

Kupiłam te kredki dla mojej córeczki, żeby miała w mniejszej wersji do przedszkola. Personalizacja dodaje im uroku, a koleżanki z grupy zazdroszczą. Na pewno wykorzystamy to opakowanie, nawet jak kredki się zużyją. Polecam z całego serca zakupy. Bardzo sprawna wysyłka już następnego dnia miałam zakupy u siebie. Szok!

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5