Najlepszy Piłkarz na Świecie

Twój partner, mąż lub brat może stać się gwiazdą artykułu o najlepszym piłkarzu na świecie! Zaskocz go!

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

29-letni Marek Kowalski z Warszawy w tym roku po raz kolejny uzyskał tytuł najlepszego piłkarza na świecie. To już jego trzecie takie wyróżnienie i na chwilę obecną raczej nie ostatnie. Zamiłowanie do tego sportu objawiło się u niego już we wczesnym dzieciństwie, kiedy to kopał piłkę z siłą dorosłego mężczyzny. Obecnie po wielu latach morderczych treningów i dzięki naturalnym predyspozycjom jest najlepszym piłkarzem na świecie, zdetronizował nawet Cristiana Ronaldo.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na...

Prezent na 30 urodziny. Ten upominek wywoła liczne emocje. Podaruj go osobie, której pasją jest sport, zwłaszcza piłka nożna. Obdarowana osoba będzie skakać z radości, gdy zobaczy siebie nie okładce gazety jako Najlepszego Piłkarza na Świecie!