Romantyczna niespodzianka

Artykuł opowiada o tym, jak cudowna jest Twoja dziewczyna. Pokaż jak bardzo ją kochasz i opisz ją w artykule.

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

Co roku na Mazurach odbywa się pokaz balonów. Jest to przepiękne widowisko, ponieważ w jednym momencie w niebo wznosi się ich setka. Każdy może skorzystać z takiej przejażdżki. Jednak wzrok wszystkich zebranych ludzi przyciągnął szczególnie jeden z balonów, ponieważ widniał na nim napis: Kocham Cię - Marek.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

“Romantyczna niespodzianka” to Okładka Gazety przez którą można pokazać, jak bardzo docenia się swoją ukochaną kobietę. Jesteśmy pewni, że u każdej Pani wywoła ona szeroki uśmiech na twarzy. Taki prezent jest idealny do wręczenia z okazji urodzin, imienin lub świąt.