Poznajcie Najlepszego Chłopaka na Świecie

Artykuł opowiada o tym, jak cudowny jest Twój chłopak. Stwórz dla niego wyjątkowy prezent!

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

25-letni Marek Kowalski został wpisany do Księgi rekordów Guinnessa jako “Najwspanialszy chłopak na świecie”. Do tego tytułu zgłosiła go jego dziewczyna Marta Nowak. W tym celu napisała do specjalnej komisji, która przyznaje takie wyróżnienia. W liście przedstawiła Marka i opisała wszystkie jego wyczyny. Ta wiadomość tak zaintrygowała komisję, że postanowiła ona osobiście go poznać.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

“Poznajcie Najlepszego Chłopaka na Świecie” to Okładka Gazety przez którą można pokazać, jak bardzo ceni się osiągnięcia swojego ukochanego. Jesteśmy pewni, że u każdego Pana wywoła ona szeroki uśmiech na twarzy. Taki prezent jest idealny do wręczenia z okazji urodzin, imienin lub świąt.