Poznajcie Idealnego Męża

Artykuł opowiada o najwspanialszym mężu na świecie. Zaskocz swojego męża artykułem o nim w gazecie wychwalającym jaki jest kochany!

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

Co roku w Instytucie PANBAD odbywa się badanie, które ma na celu wyłonienie doskonałego męża. Brane są pod uwagę kryteria takie jak: czułość, odpowiedzialność, intymność, wierność, zaangażowanie, poczucie humoru, romantyzm i empatia. W tym roku na idealnego męża wybrano 40-letniego Marka Kowalskiego z Warszawy. Komisja jednogłośnie zdecydowała, że to on zasługuje na ten tytuł.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

“Poznajcie Idealnego Męża” to Okładka Gazety przez którą można pokazać, jak bardzo ceni się osiągnięcia swojego ukochanego męża. Jesteśmy pewni, że u każdego Pana wywoła ona szeroki uśmiech na twarzy. Taki prezent jest idealny do wręczenia z okazji urodzin, imienin lub świąt.