Nowa Gwiazda Kina!

Artykuł opowiada o dziewczynie, która podbiła amerykańskie kino. Bliska ci osoba zostanie opisane w artykule w gazecie, którego będzie gwiazdą.

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

Mamy wielką niespodziankę dla wszystkich fanów kinematografii. W najnowszej produkcji Martina Scorsese wystąpi 23-letnia Marta Kowalska z Warszawy. Na dodatek zagra główną rolę! Jest to znakomita wiadomość, ponieważ będzie to pierwsza polska aktorka, która dostała rolę w filmie u tak wybitnego reżysera.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

“Nowa Gwiazda Kina!” to Okładka Gazety przez którą można pokazać, jak bardzo ceni się osiągnięcia tej drugiej osoby i wyrazić swoje uznanie. Taki prezent jest idealny do wręczenia z okazji urodzin, imienin lub świąt.