Najukochańszy Dziadek na Świecie

Twój wspaniały dziadek - artykuł o nim w gazecie możesz stworzyć u nas i zaskoczyć go wyjątkowym prezentem!

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

Rodzina Pana Jan Kowalskiego zorganizowała dla niego niesamowite przyjęcie. Dziadek to największy skarb. To on zawsze zabiera na długie spacery, opowiada o dawnych czasach, robi śmieszne miny, pokazuje świat i przegania nocne strachy. Nie można także zapomnieć, że zawsze służy dobrą radą. Dziadek to bardzo ważna osoba w życiu wnuków, jak i całej rodziny.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na...

wymarzonyPrezent dla Dziadka! Jeśli dziadek lubi czytać, interesuje się nowinkami z regionu, warto podarować mu okładkę gazety. Artykuł na temat Najukochańszego Dziadka na Świecie wraz z jego zdjęciem, natychmiast zawisną na jednej ze ścian w domu!