Najseksowniejsza Kobieta na Świecie

Każda kobieta będzie zachwycona takim tytułem: „Najseksowniejsza kobieta na świecie” i to na pierwszej stronie gazety! Świetny i zaskakujący prezent dla dziewczyny, żony, przyjaciółki.

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

23-letnia Aneta Kowalska z Warszawy została uznana przez magazyn dla mężczyzn Playgirl za najseksowniejszą kobietę na świecie. Magazyn ten prócz typowych artykułów dla mężczyzn zamieszcza również zdjęcia najpiękniejszych kobiet. Aneta Kowalska już wcześniej gościła na łamach Playgirl, jako modelka w jednej z sesji zdjęciowych.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na...

podarunek dla najseksowniejszej, czyli Prezent dla Narzeczonej! Udowodnij jej, że Najseksowniejszą Kobietą na Świecie nie jest popularna gwiazda, lecz właśnie Ona. Gdy kobieta zobaczy siebie na okładce gazety, na pewno oszaleje ze szczęścia!