Najlepszy na Świecie Tajny Agent

Artykuł opowiada o tajnym agencie służb specjalnych - Twoim mężu, partnerze lub tacie. Zaskocz go taką niespodzianką!

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

Na pierwszy rzut oka 25-letni Adam Nowak niczym się nie wyróżnia. To wysoki, przystojny, mężczyzna o nienagannych manierach. Na co dzień chodzi w drogich garniturach i pije wstrząśnięte Martini, nigdy zmieszane. Kobiety za nim szaleją. Każda z nich ma marzenie, aby na nią spojrzał tym szarmanckim wzrokiem i zaprosił na randkę. Jednak niech nie zmylą was te pozory, ponieważ Adam Nowak ma tylko jeden cel - obronę jej królewskiej mości.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.