Najcudowniejsza Babcia na Świecie

Twoja wspaniała i kochająca babcia stanie się bohaterką artykułu o Najcudowniejszej Babci na Świecie - już dziś będzie gwiazdą.

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

Bliscy Pani Marty Kowalskiej zorganizowali dla niej niesamowitą niespodziankę. Babcia to największy skarb. To ona zawsze daje coś słodkiego, tuli do snu, przegania nocne strachy, opowiada ciekawe historie, uczy śmiesznych piosenek i zawsze służy dobrą radą. To niezwykła i bardzo ważna osoba w życiu wnuków. Jej ciepło jest niezastąpione.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na...

Prezent dla Babci, która czyta czasopisma. Babcie uwielbiają gazety, dlatego warto im podarować coś, co przykuje ich uwagę. Zdobądź się na odwagę i podaruj jej prezent: jej zdjęcie na okładce gazety oraz artykuł na temat Najcudowniejszej Babci na Świecie. Na jej twarzy na pewno pojawi się ten cudowny uśmiech!