Miłość Mojego życia

Artykuł opowiada o wielkiej miłości dwojga ludzi. Już teraz możesz napisać o nich artykuł w gazecie!

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

Kilka dni temu nasza redakcja dostała niezwykły list od Marka Kowalskiego z Warszawy. Opisał on w nim swoją dziewczynę Martę Nowak. List został przeczytany na głos pracownikom. Wszyscy byli ogromnie wzruszeni słowami opisującymi Martę. Stwierdziliśmy, że musimy ich odwiedzić! Po skontaktowaniu się z Markiem nasz reporter od razu wyruszył w drogę.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Okładka Gazety “Miłość Mojego życia” to świetny i romantyczny prezent przeznaczony dla Twojej ukochanej kobiety. Postaw na oryginalność i nie bój się zaskakiwać! Z pewnością Twoja druga połówka będzie takim podarunkiem zachwycona.