Odkryli Starożytne Skarby

Artykuł opowiada o małżeństwie, które odkryło skarby warte miliony dolarów. Wczuj się i poczuj się jak odkrywca!

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

Kilka dni temu cały świat obiegła informacja o tym, że pewne małżeństwo przez przypadek odkryło starożytne skarby. A wszystko zaczęło się od pomysłu wyjechania na wycieczkę. Anna i Marek Kowalscy postanowili zwiedzić Brazylię. Po przyjeździe na miejsce rozpoczęli urlop, czyli leżakowanie na plaży, kąpanie się w morzu oraz zwiedzanie. I to ten ostatni punkt rozsławił Annę i Marka na cały świat.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Okładka Gazety “Odkryli Starożytne Skarby” jest idealnym podarunkiem z okazji rocznicy ślubu rodziców, dziadków lub przyjaciół. Ten unikatowy podarunek bez wątpienia zaskoczy i rozbawi obdarowane osoby. Stanie się również niesamowitą pamiątką na długie lata.