Najlepszy ekspert od piwa

Artykuł opowiada o najlepszym na świecie znawcy piwa - Twoim mężu, partnerze lub tacie.

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

Złociste, pieniące się i mocne w smaku, takie powinno być piwo. 30-letni Marek Kowalski coś o tym wie, ponieważ jest polskim ekspertem od tego trunku. Na całym świecie znani są profesjonalni degustatorzy wina, którzy potrafią powiedzieć z której winnicy pochodzą winogrona i w jakich warunkach dojrzewały. Natomiast w Polsce mieszka najlepszy ekspert od piwa. Jak wiadomo ten trunek ma długą historię. Najstarsze dokumenty dotyczące produkcji piwa datuje się na 4000 lat p.n.e. i wywodzą się z Mezopotamii.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Okładka Gazety “Najlepszy ekspert od piwa” to oryginalny prezent dla każdego miłośnika tego złotego trunku. Okładkę możesz wręczyć z okazji urodzin, imienin lub innego święta. Z pewnością tak zabawnym podarunkiem rozbawisz obdarowaną osobę!