Sex Quotes

Podaruj śmieszny prezent z podtekstem :). Elegancki słój z cytatami na temat seksu będzie zaskakującym, wywołującym uśmiech prezentem!

Słój Życzeń

Słój Życzeń to wyjątkowy przedmiot, który składa się wysokiej jakości słoja z pokrywką, w którym znajdują się kolorowe, miękkie pióra. Słój przewiązany jest dekoracyjną wstążka, a w środku znajdują się wspaniałe karteczki na których znadują się wyjątkowe cytaty lub życzenia dla bliskiej osoby. Słój życzeń można całkowicie personalizować, co oznacza, że może wyglądać jak tylko zechcesz.

Sex Quotes

Słój Życzeń “Sex Quotes” zawiera 31 personalizowanych karteczek. Oto przykładowe treści:
  • "Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości." Rémy de Gourmont
  • "Sex między dwoma ludźmi jest piękny... pomiędzy pięciorgiem fantastyczny!" Woody Allen
  • "To nie jest seks przedmałżeński, jeśli nie zamierzacie się pobrać." Matt Barry

Personalizacja

Za pomocą naszego kreatora możesz wybrać kolor piór oraz wstążki. Możesz także zdecydować jaka treść ma się znaleźć na wszystkich 31 karteczkach. W kreatorze istnieją już gotowe teksty na karteczkach, które pojawią się podczas personalizacji, ale możesz stworzyć także swoje indywidualne. Efekt pracy w kreatorze można śledzić podczas procesu personalizacji.

Wykonanie

Nasz słój wykonany jest ze szkła. Wnętrze wypełnione jest miękkimi i kolorowymi piórkami. W słoju znajdują się - 31 karteczek, na których drukowane są teksty personalizacji w wysokiej jakości. Finalny produkt prezentuje się wyjątkowo elegancko i oryginalnie.

Czas realizacji

W momencie zakończenia personalizacji, projekt zapisany w kreatorze przesyłamy do produkcji. Okres realizacji takiego słoja to jeden dzień roboczy. Po wysłaniu przez nas prezentu, kurier ma jeden dzień roboczy na dostarczenie zamówienia do Twoich rąk. Słój od razu po rozpakowaniu jest gotowy do wręczenia bliskiej osobie.

Prezent dla/z okazji

Słój Życzeń: Sex Quotes to idealny prezent dla Twojej drugiej połówki. Taki słój z pewnością nie tylko wprawi Was w jeszcze lepszy humor, ale także podkręci atmosferę Waszego romantycznego wieczoru.