Pozytywne Myśli

Wywołaj uśmiech na twarzy osoby obdarowanej eleganckim słojem, który będzie posiadał ponad 30 pozytywnych myśli i cytatów poprawiających samopoczucie każdego dnia.

Słój Życzeń

Słój Życzeń to wyjątkowy przedmiot, który składa się wysokiej jakości słoja z pokrywką, w którym znajdują się kolorowe, miękkie pióra. Słój przewiązany jest dekoracyjną wstążka, a w środku znajdują się wspaniałe karteczki na których znadują się wyjątkowe cytaty lub życzenia dla bliskiej osoby. Słój życzeń można całkowicie personalizować, co oznacza, że może wyglądać jak tylko zechcesz.

Pozytywne Myśli

Słój Życzeń “Pozytywne Myśli” zawiera 31 personalizowanych karteczek. Oto przykładowe treści:
  • Po burzy zawsze wychodzi słońce.
  • Nawet Twój niepozorny gest może zmienić czyjś świat.
  • To czego szukasz jest bliżej niż myślisz.

Personalizacja

Za pomocą naszego kreatora możesz wybrać kolor piór oraz wstążki. Możesz także zdecydować jaka treść ma się znaleźć na wszystkich 31 karteczkach. W kreatorze istnieją już gotowe teksty na karteczkach, które pojawią się podczas personalizacji, ale możesz stworzyć także swoje indywidualne. Efekt pracy w kreatorze można śledzić podczas procesu personalizacji.

Wykonanie

Nasz słój wykonany jest ze szkła. Wnętrze wypełnione jest miękkimi i kolorowymi piórkami. W słoju znajdują się - 31 karteczek, na których drukowane są teksty personalizacji w wysokiej jakości. Finalny produkt prezentuje się wyjątkowo elegancko i oryginalnie.

Czas realizacji

W momencie zakończenia personalizacji, projekt zapisany w kreatorze przesyłamy do produkcji. Okres realizacji takiego słoja to jeden dzień roboczy. Po wysłaniu przez nas prezentu, kurier ma jeden dzień roboczy na dostarczenie zamówienia do Twoich rąk. Słój od razu po rozpakowaniu jest gotowy do wręczenia bliskiej osobie.

Prezent dla/z okazji

Słój Życzeń: Pozytywne Myśli to bardzo inspirujący prezent, który bez wątpienia wywoła uśmiech na twarzy u każdej obdarowanej osoby. Nawet największy smutas nie będzie mógł pozostać obojętny na tak pozytywne słowa.

Idealny pomysł na…

wyjątkowy Prezent dla Przyjaciółki. Słój życzeń: pozytywne myśli wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Przygotuj różnego typu cytaty czy własne myśli, których zadaniem będzie poprawianie nastroju bliskiej osobie. A i odrobina wzruszenia może się pojawić.