Dziękuję Ci

Podziękuj w wyjatkowy sposób - dając piękny słój z cytatami na cały miesiąc - dziekując każdego dnia!

Słój Życzeń

Słój Życzeń to wyjątkowy przedmiot, który składa się wysokiej jakości słoja z pokrywką, w którym znajdują się kolorowe, miękkie pióra. Słój przewiązany jest dekoracyjną wstążka, a w środku znajdują się wspaniałe karteczki na których znadują się wyjątkowe cytaty lub życzenia dla bliskiej osoby. Słój życzeń można całkowicie personalizować, co oznacza, że może wyglądać jak tylko zechcesz.

Dziękuję Ci

Słój Życzeń “Dziękuję Ci” zawiera 31 personalizowanych karteczek. Oto przykładowe treści:
  • "Dziękuję Ci, że zawsze mogę na Ciebie liczyć."
  • "Dziękuje, że jesteś ze mną na dobre i na złe."
  • "Dziękuję Ci, że mam po co wstawać rano."

Personalizacja

Za pomocą naszego kreatora możesz wybrać kolor piór oraz wstążki. Możesz także zdecydować jaka treść ma się znaleźć na wszystkich 31 karteczkach. W kreatorze istnieją już gotowe teksty na karteczkach, które pojawią się podczas personalizacji, ale możesz stworzyć także swoje indywidualne. Efekt pracy w kreatorze można śledzić podczas procesu personalizacji.

Wykonanie

Nasz słój wykonany jest ze szkła. Wnętrze wypełnione jest miękkimi i kolorowymi piórkami. W słoju znajdują się - 31 karteczek, na których drukowane są teksty personalizacji w wysokiej jakości. Finalny produkt prezentuje się wyjątkowo elegancko i oryginalnie.

Czas realizacji

W momencie zakończenia personalizacji, projekt zapisany w kreatorze przesyłamy do produkcji. Okres realizacji takiego słoja to jeden dzień roboczy. Po wysłaniu przez nas prezentu, kurier ma jeden dzień roboczy na dostarczenie zamówienia do Twoich rąk. Słój od razu po rozpakowaniu jest gotowy do wręczenia bliskiej osobie.

Idealny pomysł na…

Prezent dla Żony, której zawdzięczasz tyle, że nie da się powiedzieć tego wszystkiego wprost. Słój życzeń: “Dziękuję Ci” umożliwia przekazanie najpiękniejszych podziękowań w wyjątkowy sposób. Twoja ukochana z pewnością będzie zachwycona i powinna się też pojawić łezka wzruszenia.