Wszystkiego Najlepszego

Urodziny, imieniny czy też inna ważna okazja - złóż ponad 30 życzeń w eleganckim słoju, który będzie pamiątką na długi czas.

Słój Życzeń

Słój Życzeń to wyjątkowy przedmiot, który składa się wysokiej jakości słoja z pokrywką, w którym znajdują się kolorowe, miękkie pióra. Słój przewiązany jest dekoracyjną wstążka, a w środku znajdują się wspaniałe karteczki na których znadują się wyjątkowe cytaty lub życzenia dla bliskiej osoby. Słój życzeń można całkowicie personalizować, co oznacza, że może wyglądać jak tylko zechcesz. Słój Życzeń “Wszystkiego Najlepszego” zawiera 31 personalizowanych karteczek. Oto przykładowe treści:
  • Życzę Ci promiennego uśmiechu każdego dnia.
  • Życzę Ci miejsca w Księdze Rekordów Guinessa.
  • Życzę Ci samych kolorowych snów.

Personalizacja

Za pomocą naszego kreatora możesz wybrać kolor piór oraz wstążki. Możesz także zdecydować jaka treść ma się znaleźć na wszystkich 31 karteczkach. W kreatorze istnieją już gotowe teksty na karteczkach, które pojawią się podczas personalizacji, ale możesz stworzyć także swoje indywidualne. Efekt pracy w kreatorze można śledzić podczas procesu personalizacji.

Wykonanie

Nasz słój wykonany jest ze szkła. Wnętrze wypełnione jest miękkimi i kolorowymi piórkami. W słoju znajdują się - 31 karteczek, na których drukowane są teksty personalizacji w wysokiej jakości. Finalny produkt prezentuje się wyjątkowo elegancko i oryginalnie.

Czas realizacji

W momencie zakończenia personalizacji, projekt zapisany w kreatorze przesyłamy do produkcji. Okres realizacji takiego słoja to jeden dzień roboczy. Po wysłaniu przez nas prezentu, kurier ma jeden dzień roboczy na dostarczenie zamówienia do Twoich rąk. Słój od razu po rozpakowaniu jest gotowy do wręczenia bliskiej osobie.

Prezent dla/z okazji

Słój Życzeń: Wszystkiego Najlepszego to fantastyczny prezent dla solenizanta lub solenizantki z okazji urodzin. Na każdej z karteczek możesz zapisać wyjątkowe życzenia, które przetrwają lata, a obdarowana osoba będzie mogła do nich powracać i miło wspominać swój wyjątkowy dzień.

Idealny pomysł na...

urodzinowy prezent dla kobiety. Gdybyś chciał zaskoczyć bliską Ci kobietę nie jednym prezentem, lecz ponad trzydziestoma, wręcz jej ten oto Słój życzeń: Wszystkiego Najlepszego. Uwierz, tenPrezent na Urodziny będzie niesamowitą pamiątką dla niej, która przetrwa lata!