Kocham w Tobie

Piękny, elegancki słój pełen wiadomości dla ukochanej osoby. Powiedz jak bardzo kochasz w nietypowy sposób poprzez słój życzeń!

Słój Życzeń

Słój Życzeń to wyjątkowy przedmiot, który składa się wysokiej jakości słoja z pokrywką, w którym znajdują się kolorowe, miękkie pióra. Słój przewiązany jest dekoracyjną wstążka, a w środku znajdują się wspaniałe karteczki na których znadują się wyjątkowe cytaty lub życzenia dla bliskiej osoby. Słój życzeń można całkowicie personalizować, co oznacza, że może wyglądać jak tylko zechcesz.

Kocham w Tobie

Słój Życzeń “Kocham w Tobie” zawiera 31 personalizowanych karteczek. Oto przykładowe treści:
  • Twój piękny uśmiech
  • Twoją nieograniczoną wyobraźnię
  • Twoje wielkie marzenia

Personalizacja

Za pomocą naszego kreatora możesz wybrać kolor piór oraz wstążki. Możesz także zdecydować jaka treść ma się znaleźć na wszystkich 31 karteczkach. W kreatorze istnieją już gotowe teksty na karteczkach, które pojawią się podczas personalizacji, ale możesz stworzyć także swoje indywidualne. Efekt pracy w kreatorze można śledzić podczas procesu personalizacji.

Wykonanie

Nasz słój wykonany jest ze szkła. Wnętrze wypełnione jest miękkimi i kolorowymi piórkami. W słoju znajdują się - 31 karteczek, na których drukowane są teksty personalizacji w wysokiej jakości. Finalny produkt prezentuje się wyjątkowo elegancko i oryginalnie.

Czas realizacji

W momencie zakończenia personalizacji, projekt zapisany w kreatorze przesyłamy do produkcji. Okres realizacji takiego słoja to jeden dzień roboczy. Po wysłaniu przez nas prezentu, kurier ma jeden dzień roboczy na dostarczenie zamówienia do Twoich rąk. Słój od razu po rozpakowaniu jest gotowy do wręczenia bliskiej osobie.

Prezent dla/z okazji

Słój Życzeń: Kocham w Tobie to idealny prezent, aby podkreślić to co kochasz u swojej ukochanej osoby. Ten słój jest pełen pięknych komplementów, a jak wiadomo, każdy uwielbia je dostawać. Jest to niezwykle romantyczny podarunek.

Idealny pomysł na…

Prezent na Walentynki dla Żony. Wypisz wszystkie te rzeczy, które uwielbiasz w swojej ukochanej i podaruj jej w ozdobnym naczyniu. Będzie mogła codziennie wyjmować sobie jedną przygotowaną przez Ciebie karteczkę, co sprawi jej wielką przyjemność i pomyśli o tym, jakiego ma kochanego męża.