Kocham Cię

Słój Życzeń "Kocham Cię" to wspaniały prezent, który na swoich karteczkach może przekazać, jak bardzo kochasz swoją drugą połówkę!

Słój Życzeń

Słój Życzeń to wyjątkowy przedmiot, który składa się wysokiej jakości słoja z pokrywką, w którym znajdują się kolorowe, miękkie pióra. Słój przewiązany jest dekoracyjną wstążka, a w środku znajdują się wspaniałe karteczki na których znadują się wyjątkowe cytaty lub życzenia dla bliskiej osoby. Słój życzeń można całkowicie personalizować, co oznacza, że może wyglądać jak tylko zechcesz.

Kocham Cię

Słój Życzeń “Kocham Cię” zawiera 31 personalizowanych karteczek. Oto przykładowe treści:
  • Każdego dnia kocham Cię więcej o całe wczoraj.
  • Moja miłość do Ciebie jest jak obrączka, bez początku i bez końca.
  • Chce ciągle marzyć, chce ciągle śnić, ale jeszcze bardziej pragnę, przy Tobie być!

Personalizacja

Za pomocą naszego kreatora możesz wybrać kolor piór oraz wstążki. Możesz także zdecydować jaka treść ma się znaleźć na wszystkich 31 karteczkach. W kreatorze istnieją już gotowe teksty na karteczkach, które pojawią się podczas personalizacji, ale możesz stworzyć także swoje indywidualne. Efekt pracy w kreatorze można śledzić podczas procesu personalizacji.

Wykonanie

Nasz słój wykonany jest ze szkła. Wnętrze wypełnione jest miękkimi i kolorowymi piórkami. W słoju znajdują się - 31 karteczek, na których drukowane są teksty personalizacji w wysokiej jakości. Finalny produkt prezentuje się wyjątkowo elegancko i oryginalnie.

Czas realizacji

W momencie zakończenia personalizacji, projekt zapisany w kreatorze przesyłamy do produkcji. Okres realizacji takiego słoja to jeden dzień roboczy. Po wysłaniu przez nas prezentu, kurier ma jeden dzień roboczy na dostarczenie zamówienia do Twoich rąk. Słój od razu po rozpakowaniu jest gotowy do wręczenia bliskiej osobie.

Prezent dla/z okazji

Słój Życzeń: Kocham Cię to bardzo romantyczny prezent przez który można przekazać w oryginalny sposób swoje uczucia do ukochanej osoby. Taki podarunek jest idealny na każdą okazję, ponieważ miłość powinno się celebrować przez cały rok!

Idealny pomysł na...

wyjątkowyPrezent na Walentynki. Co roku przychodzi taki dzień, że mówimy drugiej osobie jak wielkim uczuciem ją darzymy. Jeśli tym razem chciałbyś zrobić to w wyjątkowy sposób, podaruj Słój życzeń: "Kocham Cię!".