Życiowe Rady

W pięknej formie przekaż Życiowe Rady, którymi obdarowywany powinien kierować się w swoim życiu by być szczęśliwym i zadowolonym ze swojego życia.

Słój Życzeń

Słój Życzeń to wyjątkowy przedmiot, który składa się wysokiej jakości słoja z pokrywką, w którym znajdują się kolorowe, miękkie pióra. Słój przewiązany jest dekoracyjną wstążka, a w środku znajdują się wspaniałe karteczki na których znadują się wyjątkowe cytaty lub życzenia dla bliskiej osoby. Słój życzeń można całkowicie personalizować, co oznacza, że może wyglądać jak tylko zechcesz. Słój Życzeń “Życiowe Rady” zawiera 31 personalizowanych karteczek. Oto przykładowe treści:
  • Grzeszyć to rzecz ludzka, wybaczać boska.
  • Przeszłość, jeśli jej nie zapomnisz, stanie się drogowskazem w przyszłości.
  • Nie chwal dnia przed zachodem słońca.

Personalizacja

Za pomocą naszego kreatora możesz wybrać kolor piór oraz wstążki. Możesz także zdecydować jaka treść ma się znaleźć na wszystkich 31 karteczkach. W kreatorze istnieją już gotowe teksty na karteczkach, które pojawią się podczas personalizacji, ale możesz stworzyć także swoje indywidualne. Efekt pracy w kreatorze można śledzić podczas procesu personalizacji.

Wykonanie

Nasz słój wykonany jest ze szkła. Wnętrze wypełnione jest miękkimi i kolorowymi piórkami. W słoju znajdują się - 31 karteczek, na których drukowane są teksty personalizacji w wysokiej jakości. Finalny produkt prezentuje się wyjątkowo elegancko i oryginalnie.

Czas realizacji

W momencie zakończenia personalizacji, projekt zapisany w kreatorze przesyłamy do produkcji. Okres realizacji takiego słoja to jeden dzień roboczy. Po wysłaniu przez nas prezentu, kurier ma jeden dzień roboczy na dostarczenie zamówienia do Twoich rąk. Słój od razu po rozpakowaniu jest gotowy do wręczenia bliskiej osobie.

Prezent dla/z okazji

Słój Życzeń: Życiowe Rady to idealny podarunek dla młodych ludzi, którzy właśnie wkraczają w dorosłość. Takie rady mogą być dla nich nie tylko pouczające, ale również inspirujące. Jest to idealny pomysł na prezent z okazji 18 urodzin.

Idealny pomysł na…

Prezent na Urodziny dla Nastolatka. Podziel się swoim życiowym doświadczeniem, umieszczając najcenniejsze rady w tym słoju. Taki zbiór złotych myśli skłoni młodego człowieka do refleksji i zwróci uwagę na to, co jest najważniejsze w życiu. To również piękna ozdoba do pokoju.