Ślubne cytaty

Podaruj wyjątkowy upominek nowożeńcom w postaci życzeń i cytatów i na każdy dzień miesiąca. Tyle życzeń od jednej osoby na pewno ich zaskoczy!

Słój Życzeń

Słój Życzeń to wyjątkowy przedmiot, który składa się wysokiej jakości słoja z pokrywką, w którym znajdują się kolorowe, miękkie pióra. Słój przewiązany jest dekoracyjną wstążka, a w środku znajdują się wspaniałe karteczki na których znadują się wyjątkowe cytaty lub życzenia dla bliskiej osoby. Słój życzeń można całkowicie personalizować, co oznacza, że może wyglądać jak tylko zechcesz. Słój Życzeń “Ślubne Cytaty” zawiera 31 personalizowanych karteczek. Oto przykładowe treści:
  • "Szczęśliwe małżeństwo to długa rozmowa, która wciąż wydaje się za krótka." Andre Maurois
  • "Małżeństwo jest mostem, który codziennie trzeba na nowo budować. Najlepiej z obydwu stron." Ulrich Beer
  • "Szczęśliwe małżeństwo to mieszanka, składająca się z miłości, przyjaźni, namiętności i szacunku." Jaroslav Durych

Personalizacja

Za pomocą naszego kreatora możesz wybrać kolor piór oraz wstążki. Możesz także zdecydować jaka treść ma się znaleźć na wszystkich 31 karteczkach. W kreatorze istnieją już gotowe teksty na karteczkach, które pojawią się podczas personalizacji, ale możesz stworzyć także swoje indywidualne. Efekt pracy w kreatorze można śledzić podczas procesu personalizacji.

Wykonanie

Nasz słój wykonany jest ze szkła. Wnętrze wypełnione jest miękkimi i kolorowymi piórkami. W słoju znajdują się - 31 karteczek, na których drukowane są teksty personalizacji w wysokiej jakości. Finalny produkt prezentuje się wyjątkowo elegancko i oryginalnie.

Czas realizacji

W momencie zakończenia personalizacji, projekt zapisany w kreatorze przesyłamy do produkcji. Okres realizacji takiego słoja to jeden dzień roboczy. Po wysłaniu przez nas prezentu, kurier ma jeden dzień roboczy na dostarczenie zamówienia do Twoich rąk. Słój od razu po rozpakowaniu jest gotowy do wręczenia bliskiej osobie.

Idealny pomysł na…

piękny i oryginalny Prezent na Ślub, który ucieszy Twoich bliskich. Jedną z największych zalet tego upominku jest osobisty charakter. To Ty decydujesz, jakie życzenia mają znaleźć się w słoju, dzięki czemu podarunek jest jedyny w swoim rodzaju.