Gwarancja dostawy na poniedziałek jeśli złożysz zamówienie w ciągu:  Zamknij

Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Spersonalizuj wybrany prezent i podaruj niezapomniane wspomnienia!
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Słoje życzeń

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ
Zaskocz najbliższe Ci osoby pięknym dekorowanym słojem z 31 wiadomościami na cały miesiąc.

Wiadomości można wybrać z przygotowanego już zbioru lub napisać własne. Pokaż swoje uczucia w eleganckim stylu. Tylko u nas!

Przekaż swoje uczucia – słój życzeń


Chcesz w wyjątkowy sposób przekazać moc uczuć i emocji – zrób to z pomocą naszego słoja życzeń.

W niepowtarzalnej formie kolorowego i zaskakującego słoja życzeń możesz na 31 karteczkach przekazać życzenia na każdy dzień miesiąca. Mogą to być wzniosłe wyznania takie jak: “Kocham Cię”, ale także proste, a wiele znaczące: “Dziękuję Ci”. Życzenia przekazane zostaną w ciekawej formie i będą cieszyły jeszcze długo po otrzymaniu prezentu. Karteczki zawierają cytaty, życzenia albo ciekawe fakty, które dostosowane zostały do tematyki słoja życzeń.

Pomysły na słój życzeń

Na naszej stronie znajdziesz pomysły na unikalne słoje życzeń na różne okazje. Słój zawiera 31 karteczek na których możesz przekazać najlepsze życzenia i nie tylko! Obdarowana osoba codziennie może odczytywać nowe wiadomości. Słój życzeń: pozytywne myśli zawiera same pozytywne myśli, cytaty i wiadomości skierowane do najbliższej Ci osoby. Takie wiadomości pozwolą zacząć dzień z dobrym humorem. Słój życzeń - kocham w Tobie pozwoli Ci w wyjątkowy sposób przekazać ukochanej osobie wszystkie jej wyjątkowe cechy, które sprawiają, że kochasz ją jeszcze mocniej! Słój życzeń: dziękuję Ci to niebanalny sposób na złożenie podziękowań bliskiej Ci osobie za wszystko co dla Ciebie zrobiła. obdarowana osoba, czytając codziennie karteczki, na pewno będzie wiedziała jak ważna jest w Twoim życiu. Słój życzeń: rzeczy, które musisz zrobić w swoim życiu to idealny prezent dla osoby wkraczającej w dorosłość, której chcemy doradzić co w życiu watro zrobić. Na pewno każda z bliskich osób ma dobre rady dla młodej osoby. Teraz możecie umieścić je razem w słoju! Słój życzeń: kochani rodzice zawierający cytaty, najlepsze życzenia oraz podziękowania dla Twoich rodziców to idealny prezent, który pomoże Ci w wyrażeniu tego jacy są dla Ciebie ważni.

opinie klientów

na podstawie 71 opinii

Ostatnie 10 opinii dla produktów z kategorii Słoje życzeń:

Ewelina

13.03.2019

13:00:16

Kupiłam słój z życzeniami: 31 karteczek z pozytywnymi myślami. Sama ustaliłam kolor wstążki i piórek, które znajdują się w środku słoja. Bardzo ciekawa i oryginalna propozycja. Wykonanie staranne. Nie ma żadnych zastrzeżeń. Polecam sklep i towary, które dostarczane są do klienta w bardzo starannym opakowaniu.

Alleandroo

07.03.2019

10:58:05

Słoik z życzeniami to fajna alternatywa dla popularnych kartek. Ładne opakowanie z życzeniami na karteczkach to miły prezent :) Sklep wykonuję robotę naprawdę świetnie, polecam z całego serca !

Notek

06.03.2019

16:03:45

Bardzo fajny prezent! Wykonanie bez zarzutów, dobra jakość szkła, wydruki tak samo. Wszystko porządnie zabezpieczone. Paczka była na drugi dzień, a słój cały :D. Polecam mocno!

morenka

06.03.2019

10:33:14

Zamawiałam słój z zyczeniami, jest przecudny. Czas realizaci bardzo szybki. Z calego serca polecam! Jest to najlepsza strona i zarazem najszybsza pod wzgledem realizacji i wykonania z jaka do tej pory sie spotkalam! Polecam!!

Aleksandra

05.03.2019

16:11:46

Idealny przykład jak z czegoś prostego można zrobić coś wyjątkowego. Super kontakt z obsługą klienta, bardzo ładne wykonanie, duża dbałość o szczegóły i przesyłka bezpiecznie dotarła na następny dzień.

Marek

05.03.2019

12:11:49

Zonka zachwycona, ja zadowolony że wreszcie udało mi się znaleźć sklep godny polecenia,któremu zależy na klientach. :)

Janek

27.02.2019

14:08:59

Zona zachwycona oryginalnością prezentu, a jestem bardzo zadowolony z produktu i jakości. Uśmiech mojej żony czytającej karteczki jest dla mnie bezcenny. Polecam wszystkim z całego serca!

Janina

21.02.2019

09:05:54

Ładne grube i szkło i ciekawe wykończenie dodatkami. Całość robi bardzo ładne wrażenie.

Adam

19.02.2019

15:40:50

Wysokojakościowy produkt w dość niskiej cenie. Prezent zachwycił moją narzeczoną , a to jest najważniejsze.

kate

06.02.2019

10:07:46

POLECAM zakupiony Słój z personalizowanymi karteczkami! super na prezent. Bardzo elegancki, efektowny