Nie mogę bez Ciebie żyć

Przekaż jak bardzo kochasz i nie możesz żyć bez swojej drugiej połówki, którą tak uwielbiasz. Wiadomości zamknij w eleganckim słoju, który będzie mogła każdego dnia otwierać i czytać wiadomość od Ciebie!

Słój Życzeń

Słój Życzeń to wyjątkowy przedmiot, który składa się wysokiej jakości słoja z pokrywką, w którym znajdują się kolorowe, miękkie pióra. Słój przewiązany jest dekoracyjną wstążka, a w środku znajdują się wspaniałe karteczki na których znadują się wyjątkowe cytaty lub życzenia dla bliskiej osoby. Słój życzeń można całkowicie personalizować, co oznacza, że może wyglądać jak tylko zechcesz.

Nie mogę bez Ciebie żyć

Słój Życzeń “Nie mogę bez Ciebie żyć” zawiera 31 personalizowanych karteczek. Oto przykładowe treści:
  • Zawsze utulasz mnie do snu pocałunkiem.
  • Jesteś ze mną w dobrych jak i w złych chwilach.
  • Nauczyłeś mnie cieszyć się chwilą.

Personalizacja

Za pomocą naszego kreatora możesz wybrać kolor piór oraz wstążki. Możesz także zdecydować jaka treść ma się znaleźć na wszystkich 31 karteczkach. W kreatorze istnieją już gotowe teksty na karteczkach, które pojawią się podczas personalizacji, ale możesz stworzyć także swoje indywidualne. Efekt pracy w kreatorze można śledzić podczas procesu personalizacji.

Wykonanie

Nasz słój wykonany jest ze szkła. Wnętrze wypełnione jest miękkimi i kolorowymi piórkami. W słoju znajdują się - 31 karteczek, na których drukowane są teksty personalizacji w wysokiej jakości. Finalny produkt prezentuje się wyjątkowo elegancko i oryginalnie.

Czas realizacji

W momencie zakończenia personalizacji, projekt zapisany w kreatorze przesyłamy do produkcji. Okres realizacji takiego słoja to jeden dzień roboczy. Po wysłaniu przez nas prezentu, kurier ma jeden dzień roboczy na dostarczenie zamówienia do Twoich rąk. Słój od razu po rozpakowaniu jest gotowy do wręczenia bliskiej osobie.